Email:
Şifre:
• Şifremi Unuttum
• Üyelik Başvurusu
Facebook ile Giriş Yap
Firma Bilgileri
ORTAKALAN

Bahariye Caddesi, Canan Sokak, No:33/5
İstanbul (Anadolu)/Kadıköy

Telefon: 216 418 00 99
Fax: 216 330 64 06

www.ortakalan.com.tr

bilgi@ortakalan.com.tr

Etnikmarket.com ilk bültenini yayınladı

Haber Arşivime Ekle

Avrupa - Türk gıda ve perakendesinin sektörel iletişim platformu etnikmarket.com yayına başladı ve ilk bültenini bugün okuyucularıyla buluşturdu

Türkiye’de sektörel yayıncılığın tanımını ve standartları değiştiren Ortakalan, her yıl yeni sektörel iletişim kanal ve ürünleri üretmeye devam ediyor. 2016 yılında http://turkishretailequipments.com/ ‘u ve Türkiye Yerel Zincirler Raporu’nu üreten Ortakalan, 2017 yılında ise FMCG Gıda ve Gıda Dışı kataloglarını yarattı.  Çok yönlü ve çok kanallı sektörel iletişim deneyimini kendi geliştirdiği yazılımları altında ve kendi araştırma bölümünün üretimleri ile rakipsiz bir seviyeye taşıyan Türkiye’nin Ortakalan’ı şimdi de http://www.etnikmarket.com/ üzerinde yayına başladı.

Avrupa’daki Etnik Marketler ile gıda sektörü şirketlerinin birbirleriyle ve Türkiye şirketleri ile arasında doğrudan, etkin ve kalıcı ilişkiler geliştirmesi amacıyla hazırlanan etnikmarket.com, Avrupa etnik pazarını ve Türkiye pazarını takip eden herkes için farklı ve etkili bir B2B iletişim uygulaması.

etnikmarket.com, Avrupa – Türk Gıda ve Perakende Sektörü ve Türkiye hakkında yayın yapan ilk ve tek bağımsız kaynak olarak bu pazarları izlemek ve şirketler hakkında daha fazla güncel bilgi edinmek isteyenler için benzersiz bir iletişim deneyimi sunuyor.

etnikmarket.com kurumsal üyeleri, Ortakalan tarafından geliştirilen sektörel sosyal medya uygulaması ile aynı anda hem güncel haberlere ve sektörel araştırmalara hem de ayrıntılı şirket bilgilerine ulaşabilecek.  Her geçen gün büyüyen Avrupa - Türk pazarının gelişimini hedefleyen ve Türkiye ile arasında bir köprü kurmak için çalışan etnikmarket.com, pazarı ve pazardaki firmaları tanımanın ve onlarla iletişim kurmanın en etkili, hızlı ve güvenilir yolu olacak.

Etnikmarket.com, üyelerinin maillerine Avrupa Türk Etnik Pazarı ile ilgili güncel özel haber, röportaj ve haberleri E-bülten olarak bugün göndermeye başladı. Etnikmarket.com E-bültenleri, haftalık periyotlarda üyelerine servis edilecek. Sektörün dış ticaret çalışmaları ve gelecekle ilgili hedeflerinde kritik bir öneme sahip Avrupa Türk Etnik Pazarı ile ilgili gelişmeleri, E-bülten servisinden faydalanıp güncel şekilde takip etmek isteyenler buraya tıklayarak üyelik başvurusu gerçekleştirebilir.


18 Aralık 2017 Pazartesi
Haberle İlgili Fotoğraflar
Büyütmek için tıklayınız.
"ORTAKALAN" İle İlgili Diğer Haberler
Diğer Haberler