Email:
Şifre:
• Şifremi Unuttum
• Üyelik Başvurusu
Facebook ile Giriş Yap
Firma Bilgileri
DR. OETKER

KAZIM KARABEKİR MAH. BEKİR SAYDAM CAD. NO: 68
İzmir/Torbali

Telefon: (232) 864 18 00
Fax: (232) 864 18 42

www.droetker.com.trDr. Oetker'den eşsiz lezzet Marlenka

Haber Arşivime Ekle

Dr. Oetker yine bir ilke imza atarak ünü sınırları aşan, son zamanların gözde ve eşsiz lezzeti Marlenka'yı tüketicilerinin beğenisine sundu


Dr. Oetker’in geliştirdiği Marlenka, bal, süt kreması, tereyağı ve cevizin muhteşem uyumu ile damak çatlatıyor…

Dr. Oetker Marlenka paketinin içinde özel krema karışımı ve un karışımı bulunmakta. Yemesi çok zevkli hazırlaması çok kolay olan bu özel tatlı ikramların baş tacı olacak.

Dr. Oetker Marlenka buzdolabında dinlendirildikten sonra soğuk olarak ya da isterseniz servisten hemen önce buzdolabından alıp fırında veya mikrodalga fırında çok kısa süre ile ısıtılarak servis yapılabiliyor.

Dr. Oetker Marlenka’nın hazırlık aşamaları, her zaman olduğu gibi ürün paketinin üzerinde fotoğraflar ile desteklenerek anlatılmakta. Bunun yanı sıra Dr. Oetker Deneme Mutfağı tarafından hazırlanmış olan ürün videosunu, paketin üzerindeki QR kodu akıllı telefonunuza okutarak veya Dr. Oetker Türkiye Youtube kanalını ziyaret ederek izleyebilirsiniz

Dr. Oetker ürünleri, tarifleri hakkında bilgi almak isteyenler veya hazırlama/pişirme ipuçlarına, püf noktalarına ulaşmak isteyenler 0 800 / 415 98 04 no’lu Ücretsiz Danışma Hattı’nı arayabilir veya www.droetker.com.tr internet adresine başvurabilirler. 


10 Ocak 2017 Salı
Haberle İlgili Fotoğraflar
Büyütmek için tıklayınız.
"DR. OETKER" İle İlgili Diğer Haberler
Diğer Haberler