Email:
Şifre:
• Şifremi Unuttum
• Üyelik Başvurusu
Facebook ile Giriş Yap

Dimes Go ile farklı keşif rotaları

Haber Arşivime Ekle

Dimes, günün dinamizmine eşlik eden Dimes Go serisi ürünleriyle özdeşleşen keşif rotalarının sayısını artırdı

Dimes Marka Müdürü Burcu Karadayı Gülşen, “Ülkemizin her köşesinde, görülüp keşfedilmeyi bekleyen çok özel yerler, hatta daha önceden gördüğümüz yerlerde, ikinci kez baktığımızda fark edeceğimiz güzellikler var” şeklinde konuştu.

Dimes Go ürünlerinin, özellikle genç tüketiciler ile çok güçlü bir bağı olduğunu vurgulayan Gülşen, sözlerine şöyle devam etti: “Genç tüketicilerimizin dinamizmi, hayatın her anına başka bir gözle bakabilmeleri bize ilham veriyor. Biz de, dönemsel keşif rotalarıyla tüketicilerimizi aktif olmaya, ülkemizi, yaşadıkları şehre yakın rotaları ya da yaşadıkları anın güzelliklerini keşfetmeye ve kendi farklı deneyimlerini paylaşmaya davet ediyoruz. Gençlerin daha da aktif olmasını, keşfetmenin büyülü macerasını yaşamalarını istiyoruz. Dijital platformlardan paylaşılan deneyimler ve rotalar, 330 ml Dimes teneke kutu ürünleri üzerine resmedilen yeni keşif rotalarına dönüşüyor. Yaşanan ve paylaşılan güzellikler, hayata başka bakmak isteyenlere ilham veriyor.”

Yerel Turizme Katkı
Dimes Go serisi ürünlerin üzerinde yer alan ve Biz Evde Yokuz Blogger’larının gezerek görüntülediği rotalar, aynı zamanda ülkemizin turizm hazinelerine duyulan ilgiyi, özellikle genç kitleye yayıyor. Bu rotaları keşfe çıkan genç tüketiciler, gittikleri yerlerde canlılığı artırmakla kalmıyor, kendi paylaşımlarıyla daha fazla kişiye buraları keşfetme ilhamı aşılıyor.

Dimes Go 2017 yaz keşif rotaları, ürün isimleriyle eşleşiyor ve tüketicileri, kuzeyden güneye, doğudan batıya yurdumuzun güzelliklerinden ilham almaya davet ediyor.

Dimes Go Kayısı rotası, Karadeniz Bölgesi’nde Artvin’den başlıyor, Mençuna Şelalesi’nden Borçka Karagöl’e uzanıyor; güzelliğin yeşil halini görmeyi özendiriyor.

Akdeniz’e çağıran Dimes Go Karışık rotası, Mersin’den Kız Kalesi’ne oradan Cennet Cehennem Obruklarına ve obruğun içinde yerin 29 kat altındaki kiliseye, Yerköprü Şelale’sinden Aynalı göl Mağarası’na uzanan bir deneyim için ilham veriyor.

Dimes Go Vişne rotası, yurdumuzun batısını keşfetmek isteyenler için birebir. Bu rota, Kaz Dağları’nda Ayvalık ve Cunda Adası’na, oradan Bergama’ya uzanıyor, doğa ve tarihle iç içe zaman geçirmeyi öneriyor.

Dimes Go Şeftali rotası ise Gaziantep’ten Rumkaleye, Halfeti’den Şanlıurfa’ya ve oradan Göbeklitepe’ye Anadolu’nun doğusunda kadim uygarlıkların izini sürmek için kışkırtıyor.
16 Haziran 2017 Cuma
Haberle İlgili Fotoğraflar
Büyütmek için tıklayınız.
"DİMES" İle İlgili Diğer Haberler
Diğer Haberler