Email:
Şifre:
• Şifremi Unuttum
• Üyelik Başvurusu
Facebook ile Giriş Yap
Firma Bilgileri
ÇETİNLER (Aydın)

ATA MAH. TOPTAN GIDA ÇARŞISI GIDACILAR BULVARI 3.CADDE NO: 1
Aydın/Efeler

Telefon: (256) 231 14 40

www.aydincetinler.com

sdemir@aydincetinler.com

Çetinler Market, yeni mağazasını açtı

Haber Arşivime Ekle

Aydın'ın marketler zinciri Çetinler, yeni mağazasını İncirliova'da hizmete açtı


Cumhuriyet Mahallesi 443 sokak’ta açılan İncirliova Çetinler Market 2. Şubesi’ne İncirliovalılar yoğun ilgi gösterdi. Açılışta düğün yemekleri ikramlarda bulunulurken, yüzlerce üründe yapılan indirim de vatandaşları mutlu etti.

Açılışta konuşan Çetinler Market Bölge Sorumlusu Osman Çetin, Çetinler Market olarak Aydınlılara hizmet etmeyi sevdiklerini belirterek, “Biz 1972 yılında Çetinler Gıda olarak çıktığımız bu yolda ve 2013 yılından bu yana da Çetinler Market olarak Aydınımızın güzel insanlarına güzel güler yüzle, tatlı dille, kaliteli çoğunluğu yerli ürünlerimizi sunmakla il ve ilçe marketlerimizde hizmet vermeye devam ediyoruz. Rabbim utandırmasın. Bugün burada yeni mağazamızı açıyoruz. Arzumuz Aydınımızın her mahalle ve köşesinde bir Çetinler Market açmak. Çünkü biz Aydınlıyız Aydın’ın yerlisiyiz. Aydın halkına da hizmet etmeyi seviyoruz. Bizi tercih ettikleri için tüm Aydın halkına teşekkür ederiz.”
 
Açılışa İncirliova Belediye Başkanı Gürşat Kale, Aydın Ticaret Odası (AYTO) Başkanı Hakan Ülken, tvDEN A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Emin Aydın, Çetinler Market Sahibi Hakan Çetin ve çok sayıda davetli katıldı. 
12 Ekim 2017 Perşembe
Haberle İlgili Fotoğraflar
Büyütmek için tıklayınız.
"ÇETİNLER (Aydın)" İle İlgili Diğer Haberler
Diğer Haberler