Email:
Şifre:
• Şifremi Unuttum
• Üyelik Başvurusu
Facebook ile Giriş Yap
Firma Bilgileri
BURDA MARKETÇİLİK (İstanbul)

FLORYA ASFALTI NO: 65
İstanbul (Avrupa)/Bakırköy

Telefon: (212) 444 12 73
Fax: (212) 604 13 65

www.burdamarket.com.tr

info@burdamarket.com.tr

Burda Market, Yeni Genel Merkezi'nde

Haber Arşivime Ekle

Burda Market, genel merkezi Florya'daki binasına taşındı

Daha önce Güneşli mah. Mahmutbey cad. no:199 Bağcılar adresinde hizmet veren Burda Market 30 Temmuz 2012 tarihi itibariyle Bakırköy Florya Şenlikköy mah. Florya cad. no:65 adresinde bulunan 4900 metrekare kapalı alan, 1700 metrekare açık alan, 1 açık otopark, 1 kapalı otoparka sahip mülkiyeti kendine ait olan akıllı binasında hizmet vermeye başladı.
 

Burda market Yönetim Kurulu Başkanı Atilla Ersan, yeni binanın şirketin uluslararası kimliğini yansıtacak şekilde dünya standartlarında yapıldığını belirterek şunları ifade etti: Huzurlu ve konforlu ortamıyla Burda market ailesinin mutluluğu için her türlü imkâna sahip yeni binamızın, bizi motive ederek yeni başarıların kapısını aralamamıza katkı sağlayacağına inanıyorum.” dedi.
Burda Market Genel Müdürlük binasının genelinde kullanılan açık renkler sadeliği, dış cephenin tamamında kullanılan cam ise şeffaflığı yansıtıyor. Herkes açık ofislerde çalışıyor. Açık ofis konsepti bir yandan iletişimi ve takım çalışmasını kolaylaştırırken diğer yandan Burda Market ailesi üyeleri arasındaki güveni simgeliyor. Burda Market rahat ve huzurlu bir çalışma ortamı yaratarak çalışanlarının yaratıcılık ve başarısını artırmayı amaçlıyor.

 

01 Ağustos 2012 Çarşamba
Haberle İlgili Fotoğraflar
Büyütmek için tıklayınız.
"BURDA MARKETÇİLİK (İstanbul)" İle İlgili Diğer Haberler
Diğer Haberler