Email:
Şifre:
• Şifremi Unuttum
• Üyelik Başvurusu
Facebook ile Giriş Yap

Binboğa Bal yerel zincirlerle buluştu

Haber Arşivime Ekle

Binboğa Bal, Türkiye Perakendeciler Federasyonu (TPF) tarafından düzenlenen organize gıda perakendesinin en büyük fuar ve kongre organizasyonu Yerel Zincirler Buluşuyor 2018 Konferansı ve Fuarı'na katıldı


Organize perakende sektörüne ürün ve hizmet sağlayan üretici ve tedarikçi firmalar ile yerel zincir marketleri bir araya getirerek, işbirliği kanallarını güçlendiren konferans ve fuar organizasyonu olan “Yerel Zincirler Buluşuyor 2018” bu yıl 11-12 Nisangünleri arasında İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde 10'uncu kez kapılarını ziyaretçilerine açtı. Binboğa Bal, iki gün süren fuar boyunca fuar standında ürünlerini ve hizmetlerini tanıtıp, marketlerin üst düzey yöneticilerinden oluşan ziyaretçilerini ağırlarken, aynı zamanda yeni zincir marketlerle bağlantı kurma imkanı da buldu.  

Kooperatif Başkanı Emrah Zararsız, "Çok verimli geçen organizasyonda yeni anlaşmalar için görüşmeler yapıldı. Binboğa Bal bir kooperatif markası. Yerel perakendecilerin her yıl bu organizasyonu genişleterek, büyüterek daha kapsamlı şekilde sektörün tüm paydaşlarını bir araya getirebilmesi büyümeye katkı sağlayacak. Bize göre bu büyümenin sağlıklı ve sürdürülebilir olması perakendecilerin ve üretici firmaların birbirini anlaması ve birbirine destek olması açısından çok önemli. Bu organizasyonlar birbirimizi anlama noktasında faydalı. Hedefimiz büyümek ve pazar payımız ile birlikte ürün çeşitliliğimizi, marka bilinirliğimizi her geçen gün artırmak. Bu çalışmalarımız neticesinde yerel zincirlerde büyüyen Binboğa Bal markamızla her yıl Yerel Zincirler Buluşuyor'da yerimizi en iyi şekilde alacağız" dedi.

Zararsız, yerel zincirlerin tüketici alışkanlıklarındaki değişimlerin hızlı bir şekilde izlenebilmesinde büyük önem taşıdığına dikkat çekerek, “Yerel zincirler, tüketicilerdeki yeni taleplerin ve beklentilerin belirlenmesinde ciddi bir rol oynuyor. Bu sayede yeni trendleri izleyebildiğimiz gibi yeni olanakları da görmüş oluyoruz” dedi.

Sektörü bir araya getiren Yerel Zincirler Buluşuyor Fuarı’nın sektör içi işbirliği kanallarının güçlendirilmesindeki işlevine dikkat çeken Zararsız, “Bu organizasyonlar sektöre daha dinamik bir yapı kazandırırken, sunduğu işbirliği olanakları sayesinde ülke ekonomisine de katkı sağlıyor. Bu nedenle böyle bir organizasyonda yer almak bizler için ve sektörün geleceği için büyük önem taşıyor” diye konuştu. 



16 Nisan 2018 Pazartesi
Haberle İlgili Fotoğraflar
Büyütmek için tıklayınız.
"BİNBOĞA BAL" İle İlgili Diğer Haberler
Diğer Haberler