Email:
Şifre:
• Şifremi Unuttum
• Üyelik Başvurusu
Facebook ile Giriş Yap
Firma Bilgileri
MEDYA FORS FUARCILIK

CNR ULUSLARARASI FUAR MERKEZİ ATATÜRK HAVALİMANI KARŞISI 34830 YEŞİLKÖY
İstanbul (Avrupa)/

Telefon: + 90 212 6630700
Fax: + 90 212 6636979

www.mediaforceonline.comBayim Olur musun kapılarını açtı

Haber Arşivime Ekle

16’ncı Bayim Olur musun Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı, İstanbul CNR Fuar Merkezi'nde bugün başladı

Medyafors Fuarcılık organizasyonu, UFRAD (Franchise Derneği) işbirliği ve Coldwell Banker Türkiye ana sponsorluğunda bugün (11 Ekim) gerçekleştirilen “16’ncı Bayim Olur musun Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı'nın İstanbul CNR Fuar Merkezi 7’nci salonda düzenlenen açılış töreni, Avrupa Franchise Federasyonu Başkanı Didier Depreay, UFRAD Başkanı Dr. Mustafa Aydın, Coldwell Banker Türkiye Franchise Satış Koordinatörü Ayhan Kaya, Medyafors Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Özhan Erem, Medyafors Fuarcılık Yönetim Kurulu Üyesi/Uluslararısı İlişkiler Direktörü Ferzan Erem Escobedo, firma sahipleri ve yöneticilerinin teşrifleriyle gerçekleştirildi.

Fuar, 27 bin 500 metrekare alanı,  300 yerli ve yabancı katılımcı marka ve 40 bine yakın beklenen ziyaretçi sayısı ile Avrupa ve Orta Doğu’nun birincisi olma özelliğini taşıyor. 2018’in sonunda 50 milyar dolara ulaşması beklenen Türkiye franchise pazarı, hali hazırda üç bin zincir işletmenin sahip olduğu 60 bin şube sayısı ile büyümesini sürdürüyor. Zincir sayısı ile Avrupa birincisi olan Türkiye’de franchise pazarı son beş yılda yüzde 180 gibi rekor bir büyüme gösterdi. Bu büyüme 200 bin kişiye yeni istihdam alanı yarattı. Şu ana kadar dışarıya açılan markaların sayısı 150’yi geçti. 700 Türk markası pusuda bekliyor. 2023 yılı itibarıyla franchise sektörünün büyüklüğünün 100 milyar dolarlık hacme ulaşması bekleniyor.           

Medyafors Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Özhan Erem, “Önceki yıllarda olduğu gibi bu yılda fuara yabancı yatırımcıların ilgisi hayli fazla. Başta Avrupa Birliği ülkeleri olmak üzere, Orta Doğu ve komşu ülkelerden de yatırımcılar fuara geliyorlar. Belçika, Hırvatistan, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Finlandiya, Fransa, Yunanistan, Macaristan, İtalya, Hollanda, Polonya, Portekiz, Slovakya, Slovenya, İspanya, İsveç, İsviçre, İngiltere’den gelen yatırımcılar, ticari heyetlerle işbirliği yapma fırsatı bulacaksınız.  Bu buluşmanın Avrupa’ya açılma hedefi olan Türk markaları adına da çok önemli olacağına inanıyorum. Fuar boyunca düzenlenecek seminer, toplantı ve panellerde kendi alanında önemli konuşmacılar dinleyicilere sunumlar yapacaklar” diyor.

11 Ekim 2018 Perşembe
Haberle İlgili Fotoğraflar
Büyütmek için tıklayınız.
"MEDYA FORS FUARCILIK" İle İlgili Diğer Haberler
Diğer Haberler