Email:
Şifre:
• Şifremi Unuttum
• Üyelik Başvurusu
Facebook ile Giriş Yap
Firma Bilgileri
ASFORA MARKET (Konya)

FEVZİ ÇAKMAK MAH. 10661 SOK. No: 13/1
Konya/Merkez

Telefon: (332) 233 33 36
Fax: (332) 356 00 78

www.asfora.com.tr

bilgi@asfora.com.tr

Asfora’dan yeni yatırımlar

Haber Arşivime Ekle

Özel markalı ürün ve üretim tarafında önemli yatırımlara imza atan Asfora’daki gelişmelerle ilgili Yönetim Kurulu Başkanı Habib Güngör’den bilgi aldık

Asfora Yönetim Kurulu Başkanı Habib Güngör, firmanın üretim ve özel markalı ürün yatırımlarıyla ilgili Ortakalan’a şunları aktardı:
“2015 yılında başlattığımız özel markalı ürün çalışmalarında iki yıllık süreçte Asfora markasıyla 120 barkoda ulaştık. Özellikle son dönemde et ve şarküteri grubunda kendi markamızla çok sayıda ürün ekledik. Bu konuda üretim yatırımlarımız da devam ediyor. Kendi çiftliğimizde 10 bin küçükbaş, bin büyükbaş hayvan kapasitesine ulaştık. Bu sene yumurta üretimi konusunda da yeni bir çalışma başladık. Süt üretiminde önemli bir noktaya geldik. Geçtiğimiz yıl kendi markalarımızdan elde ettiğimiz ciro 12 milyon TL oldu. 2018 yılında bu rakamı 20 milyon TL seviyesine çıkarmayı planlıyoruz. Bu çalışmaları gerçekleştirirken partner olarak seçtiğimiz yerli firmalara ayrıca reyonlarımızda kendi markalarını da geliştirmeleri için de yer veriyoruz.  Son iki yılda mağazalarımızda yer verdiğimiz yerli ve yerel marka sayısı çok yüksek düzeye ulaştı.”

Ortakalan Özel Haber

16 Mayıs 2018 Çarşamba
Haberle İlgili Fotoğraflar
Büyütmek için tıklayınız.
"ASFORA MARKET (Konya)" İle İlgili Diğer Haberler
Diğer Haberler