Email:
Şifre:
• Şifremi Unuttum
• Üyelik Başvurusu
Facebook ile Giriş Yap
Firma Bilgileri
AROMA

YENİDOĞAN ASB MAH. ATATÜRK CAD. NO: 232
Bursa/Gürsu

Telefon: (224) 371 39 39
Fax: (224) 371 39 49

www.aroma.com.tr

aroma@aroma.com.tr

Aroma, Timsahlar’a sponsor oldu

Haber Arşivime Ekle

Atletizm, voleybol ve futbol gibi birçok farklı dalda Türk sporuna destek olan Aroma, Bursa futbol kulübüne çorap sponsoru oldu

Bursa’da doğup dünyaya yayılan Aroma, Türk sporuna yapmış olduğu katkıları Bursaspor sponsorluğu ile devam ettiriyor. Bursaspor’a çorap sponsoru olarak destek olan Aroma, Türk futboluna verdiği önemi gözler önüne seriyor. Birçok spor dalına değer katan Aroma, sponsorluk çalışmasıyla Türk futbolunun gelişiminde öncü rol üstleniyor.

“Yıllardır yeşil-beyazlı kulübe destek veriyoruz”
Yıllardır kulübe destek verdiklerini belirten Aroma AŞ Yönetim Kurulu Başkan Vekili Mahmut Atom Duruk, “İyi günde, kötü günde her zaman Bursaspor’un yanındayız. Kentimizin gurur kaynağı Timsahlar’a yüzde 100 ürünlerimizle vitamin takviyesinde bulunuyoruz. Bursaspor’un dünyaca ünlü futbolcularının yanı sıra altyapıdaki yıldız adayları da Aroma’nın vitamin deposu ürünleriyle daha da güçleniyor, golleri kaçırmıyor” dedi.

Aroma, Bursa’nın ve Türkiye’nin değerlerine sahip çıkıyor
Farklı spor dallarına verdikleri destekleri çeşitlendirdiklerini ifade eden Duruk, konuşmasını şöyle sürdürdü: “Bursa’nın sembolü olan Bursaspor’a ellimizden geldiğince destek vermeye devam edeceğiz. Bursaspor, Bursa’mızın bir sembolüdür. Aroma’da Bursa’nın ilk sanayilerinden birisi ve Bursa ile sembolleşmiş bir marka. Geçtiğimiz yıllarda Voleybol liglerine ana sponsor olarak destek verdik. Spora her zaman önem vermeye devam ediyoruz. Elimizden geldiğince Bursaspor ile birlikte olacağımıza söz veriyoruz”

Aroma bu sezon da Bursaspor’u yalnız bırakmadı
Toplantıda söz alan Bursaspor Başkanı Ali Ay, Bursa’nın ve aynı zamanda kendi sektörünün önde gelen köklü markalarından Aroma’nın bu sezon da Bursaspor’u yalnız bırakmadığını vurguladı. Ay, konuşmasını şöyle sürdürdü: “Yarım asırdır Bursa’nın Türkiye’ye ve dünyaya açılan gururu olan Aroma’ya nice 50 yıllar diliyorum. Yıllardır reklam desteğini esirgemeyen Aroma, geçen yıl bunu tozluk sponsorluğu ile taçlandırmıştı. Bu sene de yine tozlukta yer alacaklar. Aynı zamanda stadımızdan loca alarak da kulübümüze büyük bir katkı sağlamış oldular. Sağ olsunlar ürün desteğine de devam ediyorlar. Bu vesile ile Aroma Yönetim Kurulu Başkan Vekili Mahmut Atom Duruk’a ve Aroma Genel Müdürü Sefer Kılınç’a sizlerin huzurunda bir kez daha teşekkürlerimi sunuyorum”

Toplantıda daha sonra söz alan Aroma Genel Müdürü Sefer Kılınç ise Bursaspor’a her zaman destek olmaya devam edeceklerini belirterek, Aroma ve Bursaspor işbirliğinin gelişerek, önümüzdeki sezonda da devam edeceğini söyledi.

14 Eylül 2018 Cuma
Haberle İlgili Fotoğraflar
Büyütmek için tıklayınız.
"AROMA" İle İlgili Diğer Haberler
Diğer Haberler