Email:
Şifre:
• Şifremi Unuttum
• Üyelik Başvurusu
Facebook ile Giriş Yap

Aroma’dan Ramazan’a özel şerbet

Haber Arşivime Ekle

Aroma, geleneksel gül ve vişnenin yanı sıra, tarçın aroması ile zenginleştirilen elma ve narlı şerbetlerini ilk kez piyasaya sunuyor

Komşu ve akrabaların yer aldığı uzun sofraların, sofraların baş köselerinde oturan dedelerin, taş fırının sırasında sabırla bekleyen çocukların, sımsıcak pidenin ucundan koparılan ilk lokmanın, bir yudum su ve bir zeytin ile başlayan samimi ziyafetlerin ve gün doğumundan gün batımına uzanan uzun saatlerin habercisidir Ramazan. Meyve suyu sektörünün yarım asırlık markası Aroma, Ramazan’ın geleneklerini bu anlamda yaşatmaya devam ediyor.

4 yeni şerbet
Osmanlı Mutfağı’nın unutulmaya yüz tutmuş lezzetlerini saray aşçılarının arşivlere geçmiş şerbet tarifleri Aroma ile yeniden canlanıyor. İftar sofraları, Aroma’nın birbirinden lezzetli geleneksel gül ve vişnenin yanı sıra ilk kez piyasaya sunulan, benzeri olmayan tarçın aroması ile zenginleştirilen elma ve narlı şerbetleri ile zenginleşecek. Aroma’nın geleneksel 4 farklı şerbeti, 1 litrelik cam şişelerde tüketicinin beğenisine sunuldu.

15 Mayıs 2018 Salı
Haberle İlgili Fotoğraflar
Büyütmek için tıklayınız.
"AROMA" İle İlgili Diğer Haberler
Diğer Haberler