Email:
Şifre:
• Şifremi Unuttum
• Üyelik Başvurusu
Facebook ile Giriş Yap
Firma Bilgileri
ORTAKALAN

Bahariye Caddesi, Canan Sokak, No:33/5
İstanbul (Anadolu)/Kadıköy

Telefon: 216 418 00 99
Fax: 216 330 64 06

www.ortakalan.com.tr

bilgi@ortakalan.com.tr

Araştırmanın 2018 Eylül güncellemesi yayında

Haber Arşivime Ekle

Ortakalan'ın Türkiye çapında 5 şube üzeri zincir marketlerin fiziki büyümesini içeren araştırma bölümü, verilerini aylık olarak sektöre sunuyor

Sektörel yayıncılıkta güncel, doğru ve hızlı habercilik anlayışıyla 10'uncu yılına giren Ortakalan'ın sektöre sunduğu bilgi servislerinden biri olan Ortakalan Araştırmaları'nın 1 Eyül 2018 - 30 Eylül 2018 tarihli verileri yayına verildi.

Türkiye çapında 219 market zincirinin durumuyla ilgili ayrıntıları http://www.ortakalan.com.tr/arastirma bölümünden takip edebilirsiniz.

Ortakalan Kurumsal Üyesi değilseniz ve araştırmayı göremiyorsanız üyelik için başvuru linki aşağıdadır: http://www.ortakalan.com.tr/uyelik/kurumsal-üyelik

Bilgi notu: Ortakalan tarafından gerçekleştirilen 'Perakende Geleceğe Bakıyor' organizasyonunun hazırlık süreci ve sonrasındaki iş yoğunluğu nedeniyle 8 Ekim Pazartesi yayına verilmesi planlanan araştırmanın bitiriliş tarihinde 3 günlük bir gecikme olmuştur. Üyelerimize konuyla ilgili anlayışları için teşekkür ederiz. Araştırmanın verilerinden yola çıkarak 10 şube üzerindeki zincir marketlerin mağaza artışlarını inceleyen ve bütün takipçilerimize açık sunduğumuz rapor ayrıca hazırlanmakta olup bugün içinde yayına verilecektir.


11 Ekim 2018 Perşembe
Haberle İlgili Fotoğraflar
Büyütmek için tıklayınız.
"ORTAKALAN" İle İlgili Diğer Haberler
Diğer Haberler