Email:
Şifre:
• Şifremi Unuttum
• Üyelik Başvurusu
Facebook ile Giriş Yap
Firma Bilgileri
ALTUNBİLEKLER (Ankara)

İSTANBUL YOLU 26. KM. SARAY MAH. BAYRAKTAR CAD. NO: 26 SARAY
Ankara/Kazan

Telefon: 312 815 47 84
Fax: 312 815 45 59

www.altunbilekler.com.tr

info@altunbilekler.com.tr

Altunbilekler'de Kadınlar Günü kutlandı

Haber Arşivime Ekle

Dünya Kadınlar Günü etkinliği, Altunbilekler Genel Müdürlük kadın çalışanlarıyla gerçekleştirildi


Altunbilekler İK ve Kurumsallaşma Direktörü Öznur Altunbilek, tüm genel müdürlük kadın çalışanlarına seslendiği buluşmada, kadın erkek olarak değil bir iş insanı profili ortaya çizildiğinde kadın ve erkeğe eşit fırsat verildiğinde sadece kadının kazanmadığını toplumunda, ülkeninde kazandığı kelebek etkisinden bahsetti.

''Yönetimin Cinsiyeti Olmaz'' Projesiyle kadın yönetici istihdamına tam destek
Altunbilekler olarak başlatılan ''Yönetimin Cinsiyeti Olmaz”projesi ile; kadın yöneticilerin kurum içinde desteklenmesi ve“eşitlik-kazandırır” ilkelerinden yola çıkılarak kadın yöneticilerin mesleki ve kişisel gelişimlerinin desteklenmesinin amaçlandığı, profesyonel iş yaşamında kadınların aktif rol alması ve eğitimine yönelik takip edecekleri çalışmaların haberini de kadın çalışanlarla  paylaştı.

Ev Hanımı projesinin kadın çalışan istihdamına katkısı
Kadın çalışanlara yönelik her kademede projeler geliştiren Altunbilekler; ev hanımları mağazalara sadece alışveriş için değil, çalışma hayatında olmak için de gelmeli anlayışıyla, ev hanımlarını iş hayatına kattı. Kadınların, hem ülke ekonomisine değer katması hem de aile bütçesine katkıda bulunmalarını desteklemek amacıyla ev hanımlarını mağazalarında, uygun pozisyonlarda değerlendirerek iş temposuna ve çalışma prensiplerine uyum sağlayan takım arkadaşları yaratıyor.

İş-Kur’dan kadın istihdamı ödülü
Ülkemizde “Çalışma Hayatında İstihdam Seferberliği” kapsamında Mart ayında başlatılan çalışmalarla birlikte, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ile Ankara İş Kurumu İl Müdürlüğünce, “Çalışan Kadın İstihdamına Yönelik Çalışmalar” konusunda ödüle layık bulunan Altunbilekler, İş İnsanı olabilmek anlayışıyla, İş Dünyasında Kadın Olmak temasının üzerinde önemle durarak, kadınlara sağladığı istihdamla ve kariyer planlarıyla Ankara perakendesinin lideri olmayı sürdürüyor.

Her zaman “Daha İyisi İçin” anlayışı ile projelerini planlayan Altunbilekler’in, perakende sektöründe kadın erkek eşitliği sağlama konusunda öncü  olduğunu ve kadın istihdamı konusunda hassasiyet gösterdiğini önemle vurgulayan Öznur Altunbilek, tüm kadın çalışanları alkışladı ve başarılarından dolayı kutladı.
 
Sevginin ve erdemin sembolü tek kırmızı karanfil
Altunbilekler kadın çalışanlarına kırmızı karanfil hediye edildiği buluşmada, mağazalara gelen kadın müşteriler ve çalışanlar da unutulmayarak, tüm mağazalarda da sevginin ve erdemin sembolü tek kırmızı karanfil dağıtımı gerçekleşti.12 Mart 2018 Pazartesi
Haberle İlgili Fotoğraflar
Büyütmek için tıklayınız.
"ALTUNBİLEKLER (Ankara)" İle İlgili Diğer Haberler
Diğer Haberler