Email:
Şifre:
• Şifremi Unuttum
• Üyelik Başvurusu
Facebook ile Giriş Yap
Firma Bilgileri
ALTUNBİLEKLER (Ankara)

İSTANBUL YOLU 26. KM. SARAY MAH. BAYRAKTAR CAD. NO: 26 SARAY
Ankara/Kazan

Telefon: 312 815 47 84
Fax: 312 815 45 59

www.altunbilekler.com.tr

info@altunbilekler.com.tr

Altunbilekler yenilenen mağazasını açıyor

Haber Arşivime Ekle

Altunbilekler, Küçükesat 2 mağazasını, yenilenen yüzüyle yarın tekrar hizmete açıyor


Perakende sektöründe; Ankara’nın en önemli markalarından olan Altunbilekler, “Daha İyisi İçin” anlayışıyla mağazalarını yenilemeye devam ediyor.

Küçükesat semtinde 07 Eylül 2012 tarihinden beri hizmet veren Altunbilekler Küçükesat 2 mağazası “Daha İyisi İçin” anlayışıyla devam ettiği yatırımlarına ek olarak, mevcut mağazasının metrekaresini büyütüp mağaza içini tümden yenileyerek “Daha Yenisi”ni yaptı.

Yenilenen yüzüyle Esat  caddesi üzerinde yer alan Küçükesat 2 mağazası, bulunduğu konum itibarıyla semt sakinlerinin market alışverişlerinde uğrak noktası olma özelliğini koruyor. Müşterilerine daha rahat alışveriş imkanı sunmakla birlikte farklı bir alışveriş atmosferi ile de dikkat çekecek pek çok yeniliğin gerçekleştirildiği mağaza, fiyat avantajlarıyla da müşterilerinin bütçelerine uygun alışveriş imkanı sunuyor.

12 Ocak 2018 Cuma günü açılacak 600 metrekare satış alanına sahip Küçükesat 2 mağazası 3 kasa ile hizmet verecek yeni iç tasarımıyla birlikte, kalite ve uygun fiyatı müşterileriyle buluşturmaya devam edecek. 

11 Ocak 2018 Perşembe
Haberle İlgili Fotoğraflar
Büyütmek için tıklayınız.
"ALTUNBİLEKLER (Ankara)" İle İlgili Diğer Haberler
Diğer Haberler