Email:
Şifre:
• Şifremi Unuttum
• Üyelik Başvurusu
Facebook ile Giriş Yap
Firma Bilgileri
ALTUNBİLEKLER (Ankara)

İSTANBUL YOLU 26. KM. SARAY MAH. BAYRAKTAR CAD. NO: 26 SARAY
Ankara/Kazan

Telefon: 312 815 47 84
Fax: 312 815 45 59

www.altunbilekler.com.tr

info@altunbilekler.com.tr

Altunbilekler Cevizlidere 2 mağazasını yeniledi

Haber Arşivime Ekle

Altunbilekler, baştan sona yenilediği iç tasarımlarıyla Cevizlidere 2 mağazasını geçtiğimiz günlerde yeniden hizmete sundu


2018 yılında da “Daha İyisi İçin” anlayışıyla yenilenmeye ve büyümeye devam eden Altunbilekler, hizmet kalitesini hep en üstte tutmaya çalışarak Ankara’nın dört bir yanında yatırım yapmaya devam etmenin yanında, var olan mağazaların iç tasarımlarını da en son teknolojik alt yapı ve konsept çalışmalarıyla yenilemeye devam ediyor.

Yenileme çalışmaları kapsamında, 12 Mart 2010 yılında açtığı Cevizlidere 2 Mağazasını “Daha İyisi için Daha Yenisi” mesajıyla yeniden hizmete sunan Altunbilekler, Cevizlidere semti ve çevresindeki semt sakinlerine ve işyerlerine daha iyi hizmet vermeyi amaçlıyor. 

Altunbilekler yönetiminin yine müşteriyle bir arada olduğu açılışta, müşteriler mağaza imajıyla ilgili memnuniyetlerini dile getirerek, uygun fiyatlı alışveriş imkanının yanında, Altunbilekler kalitesinden ve mağaza içi hijyenden dolayı tercihlerini Altunbilekler’den yana kullandıklarını özellikle belirtti. Yenilenen mağazanın, ürün çeşitliliğiyle dikkat çeken gıda ve gıda dışı toplam 580 metrekare kare satış alanı bulunuyor.

Altunbilekler Yatırım ve İş Geliştirme Direktörü Önder Altunbilek, "2018 yılı içinde yeni mağazalar ve mağaza yenilemeleri ile müşterilerimize hizmet vermeye devam edeceğiz. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, yenilikleri ön planda tuttuğumuz yatırımlarımızla perakende sektöründe daha iyi hizmet veren bir marka olmak ve daha ileriye taşımak için  çalışmalara devam edeceğiz" dedi. 

Çok sayıda Altunbilekler iş ortağının da katıldığı açılışta, farklı firmaların mağazadaki tadım aktiviteleri açılışı renklendirdi.16 Nisan 2018 Pazartesi
Haberle İlgili Fotoğraflar
Büyütmek için tıklayınız.
"ALTUNBİLEKLER (Ankara)" İle İlgili Diğer Haberler
Diğer Haberler