Email:
Şifre:
• Şifremi Unuttum
• Üyelik Başvurusu
Facebook ile Giriş Yap
Firma Bilgileri
AKTEN KOZMETİK

BASIN SİTESİ FERİT SELİMPAŞA CAD. GÜRBÜZ SK. NO:7/B BAHÇELİEVLER
İstanbul (Avrupa)/Küçükçekmece

Telefon: + 90 212 5559853
Fax: + 90 212 5079755

www.aktenkozmetik.com

akten@aktenkozmetik.com

Akten Kozmetik'ten 3 ayaklı kampanya

Haber Arşivime Ekle

Akten Kozmetik, Thalia Natural Beauty markalı kozmetik ürünü alışverişi yapan her tüketicisi adına Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği'ne bağışta bulunuyor


Ayrıca bir yandan kullanılmış ürün ambalajı getirenlere hediye çeki sunarken, öte yandan topladığı ürün ambalajlarını tekerlekli sandalye alınması için TOFD’a ulaştırıyor.

Akten Kozmetik Genel Müdürü Gökhan Kara, amaçlarının engelli vatandaşlarımızla ilgili farkındalık yaratmak olduğunu belirtiyor.
 
Akten Kozmetik, Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği – TOFD ile anlamlı bir iş birliğine imza attı. Bu iş birliği kapsamında Akten Kozmetik, Thalia Natural Beauty’nin www.thalia.com.tr sitesinden ve Ataköy A Plus Alışveriş Merkezi’ndeki mağazasından yapılan her alışveriş için TOFD’a 1 TL’lik bağışta bulunuyor. Ayrıca kozmetik ürünlerinin ambalajlarını mağazaya getiren tüketicilerine 5 TL’lik hediye çeki takdim ediyor ve toplanan plastik ambalajları TOFD’a bağışlıyor. Geri dönüştürülen ambalajlar yoluyla da TOFD, tekerlekli sandalye alarak ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyor.

Üç ayaklı bir kampanya
Amaçlarının engelli vatandaşlarımızla ilgili olarak toplumda farkındalık yaratmak, onların üretime ve sosyal hayata katılmalarına destek vermek olduğunu belirten Akten Kozmetik Genel Müdürü Gökhan Kara, “TOFD ile yaptığımız iş birliğinden çok mutluyuz. ‘Siz Güzelleştikçe Engeller Ortadan Kalkacak’ sloganıyla üç ayaklı bir bağış ve farkındalık kampanyası yürütüyoruz. Bu şekilde hem TOFD’a destek oluyor, hem plastik ambalajların geri dönüşümüne katkı sağlıyor, hem de takdim ettiğimiz hediye çekleri aracılığıyla tüketicilerin doğru ve kaliteli ürünlerle tanışmalarını sağlıyoruz” açıklamasında bulundu.

Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği Başkanı Ramazan Baş ise engellerin kaldırılması ve engellilerin topluma kazandırılıp istihdam edilmesi için çalışmalar yaptıklarının altını çizerek, “Akten Kozmetik gibi önemli kuruluşların desteğiyle projelerimizi daha rahat sürdürebiliyoruz. Akten Kozmetik’e ve markaları Thalia Natural Beauty’ye çok teşekkür ederiz” dedi.

Sürdürülebilirliğe katkı
“Doğallığı Yaşamak Hakkınız!” sloganıyla ilerleyen Akten Kozmetik, yüzde 100 doğal ve yüzde 100 teknolojik Thalia Natural Beauty markalı ürünlerini, tamamen doğal formülasyonlarla ve sağlığa zararlı hiçbir katkı maddesine yer vermeden kendi laboratuvarında üretiyor. Doğal, sağlıklı ve kaliteli ürün kullanımının yanı sıra sürdürülebilirlik konusunda da tüketicilerini bilinçlendirmeye önem veriyor.

Akten Kozmetik’in TOFD ile iş birliği, hem hayata duyduğu saygıyı hem de sürdürülebilirliğe verdiği değeri bir kez daha vurguluyor.
13 Mart 2018 Salı
Haberle İlgili Fotoğraflar
Büyütmek için tıklayınız.
Diğer Haberler