Email:
Şifre:
• Şifremi Unuttum
• Üyelik Başvurusu
Facebook ile Giriş Yap

Afta Market, 9'uncu mağazasını açtı

Haber Arşivime Ekle

Afta Market, 9'uncu mağazasını Gedikkaya Mahallesi'nde hizmete açtı


Gedikkaya Mahallesi, Nihatbey Caddesi, Esma Sultan Evleri No: 57/A’da görkemli bir törenle gerçekleşen açılışa Karadeniz Perakendeciler Derneği (Perder Karadeniz) Yönetim Kurulu üyeleri, bazı daire müdürleri, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri, sanayici ve işadamları ile çok sayıda davetli katıldı.

“Ordu’da 2 tane, Bulancak’ta 1 tane şubesi bulunan ve dün Giresun’daki 6. Şubesini açan Afta Market Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Fehmi Tozlu, “Ticari hayatımın 44 yılını geride bırakırken 9. durağımızda buradayız. 400’ü aşkın hizmet verenimizle huzurunuzda olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Bu anlamlı günde bizleri yalnız bırakmadığınız için teşekkür ediyorum. Afta Market’in 9. Şubesi hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Açılış törenine katılan Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu da, “Afta Market bugün burada dokuzuncu şubesini açıyor. Afta Market 400’ü aşkın insana istihdam sağlıyor ve bugün ilimize yeni bir istihdam alanı daha açtı, tebrik ediyorum. Gedikkaya Mahallesi’nde buna ihtiyaç vardı.

Afta Market bizi gururlandırıyor. Bizim firmamızın Karadeniz’e açılması bizi mutlu ediyor, gururlandırıyor hayırlı olsun tebrik ediyorum” şeklinde konuştu.
10 Ağustos 2017 Perşembe
Haberle İlgili Fotoğraflar
Büyütmek için tıklayınız.
"AFTA (Giresun)" İle İlgili Diğer Haberler
Diğer Haberler