Email:
Şifre:
• Şifremi Unuttum
• Üyelik Başvurusu
Facebook ile Giriş Yap
Firma Bilgileri
ADAMPOS

MERKEZ ANKARA OFİS: BAĞLICA MAHALLESİ ETİMESGUT BULVARI NO: 39/A ETİMESGUT/ANKARA İSTANBUL OFİS: KÜÇÜKBAKKALKÖY MAHALLESİ PREVEZE CADDESİ NO: 8
İstanbul (Anadolu)/Ataşehir

Telefon: 850 225 30 60

www.adampos.com

info@adampos.com

AdamPos’tan kasiyersiz kasa sistemleri

Haber Arşivime Ekle

Perakende sektöründe jet kasa olarak kullanılabilen yeni nesil teknoloji ile marketlerde kasa bekleme sıralarına ve hassas terazisi ile kasa açıklarına son vermek mümkün

Self servis alışverişte kullanım kolaylığı, uygun maliyet ve üst seviye güvenlik ile yakın geleceğin market ve mağazaları daha az personelle, daha verimli iş anlayışına göre tasarlanacak.

MyaPos SCO-ONE yazılımı sayesinde, 7 yaşındaki çocukların bile çok kolay kullanacağı ara yüze sahip, Türkiye’de geliştirilmiş Self Checkout yazılımına sahip. Üst düzey güvenlik, MyaPos SCO-ONE yazılımı, güvenlik terazisi ve entegre kamera sistemi sayesinde, MyaHawk Şahin Gözü sistemi ile beraber çalışıyor. SCO-Ekspres ve SCO-Full Size olarak iki şekilde konumlandırılabilir.

SCO-Ekspres: Bu konfigürasyon, ekspres kasa uygulaması olan süpermarketler için tasarlandı. Basit poşetleme birimi ve compact yapı mevcut.

SCO-Full Size: Daha büyük sepet ortalaması olan alışverişler için tasarlandı. Full Size bir poşetleme ünitesi kullanılabilir.

Yılbaşına kadar çok özel fiyatlarla ulaşabileceğiniz sistemlerle ilgili ayrıntılı bilgi için:
http://www.adampos.com/selfpos60.aspx


07 Kasım 2018 Çarşamba
Haberle İlgili Fotoğraflar
Büyütmek için tıklayınız.
"ADAMPOS" İle İlgili Diğer Haberler
Diğer Haberler