Email:
Şifre:
• Şifremi Unuttum
• Üyelik Başvurusu
Facebook ile Giriş Yap
Firma Bilgileri
ANKAGROSS (Ankara)

İSTANBUL YOLU 26. KM. SARAY MAH. BAYRAKTAR CAD. NO: 26/B
Ankara/Kazan

Telefon: (312) 815 47 84
Fax: (312) 815 45 59
6’ncı AnkaGross, Ayaş Yolu Etimesgut’ta açıldı

Haber Arşivime Ekle

Ankara’nın gross marketi AnkaGross, önceki gün Etimesgut’ta kapılarını açtı

“Çok Al, Az Öde” sloganıyla yola çıkan AnkaGross; Mamak, Eryaman, Çayyolu, Boğaziçi, Elvankent semtlerinden sonra altıncı mağazasını önceki gün (12 Eylül Çarşamba) Altay Mahallesi Ayaş Yolu Bulvarı No: 212 Etimesgut adresinde Ankaralılarla buluşturdu.

Açılış etkinlikleri kapsamında; 11 Eylül akşamı TBMM İdari Hakimi Erkan Haberal, Milliyeçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Yıldırım, 23’üncü dönem Milliyetçi Hareket Partisi Kırşehir Milletvekili Metin Çobanoğlu ve Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel katılımıyla, AnkaGross’un iş ortaklarının üst düzey yöneticileri ve firma sahipleri için bir mağaza tanıtım etkinliği düzenlendi. Tanıtım etkinliğine katılan konuklar, canlı trio müzik ve birbirinden lezzetli ikramlar eşliğinde keyifli saatler geçirdi. Tanıtım etkinliği sırasında, AnkaGross yönetimince, mağaza gezisi düzenlendi.

Canlı performans ve çeşitli sürprizler eşliğinde alışveriş
TBMM İdari Hakimi Erkan Haberal, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Yıldırım, 23’üncü dönem Milliyetçi Hareket Partisi Kırşehir Milletvekili Metin Çobanoğlu ve Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel AnkaGross’un açılışını onurlandıran isimlerdi.

Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel, “AnkaGross, bölgemizin ticaretine katkıda bulunacak, vatandaşlarımızın ihtiyaçlarına cevap verecek ve istihdam sağlayacak. AnkaGross Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Altunbilek’in şahsında ilçemize böyle bir yatırım yaptıkları için emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi.

Mağaza açılışı sonrasında davetlilere mağazayı tanıtan AnkaGross Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Altunbilek, “Sektörümüzde yaşanan birçok sıkıntıya rağmen, gerçekleştirdiğimiz bu hamle, AnkaGross’un şirket vizyonuna uygun, stratejik bir hamledir. Ankara’mızın farklı demografik yapısı, tek bir model ile rekabet etmeyi zorlaştırmakta; çevresine, semtine odaklı olmayan iş biçimlerini reddetmektedir. Önümüzdeki dönemlerin belirsizliği, tüm perakendecileri daha farklı arayışlara yöneltmektedir. İndirim marketlerinin sayısal büyümeleri, sektörün tüm unsurlarını etkilemeye devam edecektir. Bu dönemlerde önce müşteri, sonra maliyet ve daha sonra da iş ortaklıklarımıza odaklanmak ve ‘iyi perakendecilik’ yapmaktan başka bir çıkış yolu gözükmemektedir” dedi.

Altunbilek, sözlerini şöyle sürdürdü: “Gross market zamanı kısıtlı tüketiciye, işyeri mutfaklarına, restoran ve cafe işletmelerine uygun fiyatlarla daha fazla çeşit ve marka sunan toplu alışveriş yapma imkanı veren yerlerdir. Tüketicilerin talepleri ve ticaret yapma şekli değişirken 30 yıllık tecrübemizle değişen müşteri taleplerini karşılamak için, ürün gamı ve fiyat aralığı değerlendirmeleri yaptık ve 6’ncı mağazamızı müşterilerimizin hizmetine sunduk.”

AnkaGross Satış ve Operasyon Koordinatörü Mesut Salar, AnkaGross’un Ankara’daki 6’ncı mağazasını Etimesgut’ta açmaktan heyecan duyduklarını söyleyerek, mağaza içinde yenilikler denediklerini ve yeniliklerle birlikte Elvankent semti sakinlerinin mağazayı çok seveceklerine inandıklarını dile getirdi. Salar, müşterileri talep ettikleri nitelik ve kalitedeki ürünleri iyi hizmet ve uygun fiyatlarla buluştururken, keyifle alışveriş yapacakları bir alışveriş ortamı hazırladıklarını belirtti.

Açılışa 1 Kala etkinliği heyecan verdi
11 Eylül Salı günü AnkaGross Yönetim Kurulu’nun, tüm AnkaGross çalışanlarının, satın alma ve satış yöneticilerinin katılımıyla gerçekleştirilen ‘Açılışa 1 Kala’ etkinliğinde konuşma yapan AnkaGross Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Altunbilek, “Meyve sebzeden şarküteriye, etten meyve ve sebzede iyi tarım uygulamalı ürünlere, unlu mamullerde, tatlılarımızda glikoz içermeyen yüzde 100 pancar şekerinden üretilmiş ürünlerden daha birçok zengin çeşitli ürünlerle müşterilerimize sağlıkla, keyifle bir alışveriş atmosferi sunmaya çalışacağız” dedi. Altunbilek ayrıca ürün satışlarında tazeliğe, hijyene, sürekli uygun fiyata, bol çeşit ve lider marka ürünlerde avantajlar sunulmasıyla birlikte ev, ofis, işletme, restoran ve otellerin profesyonel iş ve çözüm ortağı olmayı hedeflediklerini kaydetti.

Etimesgut AnkaGross müşterileriyle buluştu
Mağazanın kapılarını müşterilerine açtığı 12 Eylül günü AnkaGross, müşterilerine saksı içerisinde menekşe çiçekleri, çocuklara balonlar hediye etti. Altay Mahallesi Ayaş Yolu Bulvarı No: 212 Etimesgut adresinde, saat 8.00’de kapılarını açan Etimesgut AnkaGross, 3 bin 400 metrekaresi gıda, bin 423 metrekaresi gıda dışı ürünlere ayrılacak şekilde depo alanlarıyla birlikte toplam 6 bin 800 metrekare alanda müşterilerine binlerce çeşit ürün yelpazesiyle hizmet veriyor.

Sabah 8.00 aksam 22.00 saatleri arasında misafirlerini ağırlayacak olan mağaza, 19 kasası ile hizmet verecek. Mağaza içinde 2 mal kabul alanı, 13 adet soğuk hava deposu, 3 yük asansörü ve ayrıca müşterilerin kullanımı için yürüyen bant bulunuyor. Mağaza 100 araçlık otopark alanı ile müşterilerin alışverişlerine kolaylık sağlayacak.

14 Eylül 2018 Cuma
Haberle İlgili Fotoğraflar
Büyütmek için tıklayınız.
"ANKAGROSS (Ankara)" İle İlgili Diğer Haberler
Diğer Haberler